Badania

Laboratoryjne

W Zdrowi-Med Centrum Medycznym wykonujemy w bardzo korzystnych cenach ponad 800 różnych badań laboratoryjnych, od wszystkich podstawowych aż po wysoce specjalistyczne. Badania może wykonać każda osoba, również bez skierowania lekarskiego.

Wygodę pacjentów zapewnia możliwość pobrania wyników przez internet jeszcze tego samego dnia, w którym zostało wykonane badanie. Dzięki współpracy z laboratorium Diagnostyka, badania wykonywane w naszej placówce dają gwarancję jakości i wiarygodności.

Już dziś zapraszamy do Punktu Pobrań w Radzionkowie przy ul. Kużaja 13. Aby zapewnić wysoką jakość usług, prosimy o wcześniejsze zapisanie się na pobranie pod numerem telefonu (32) 282 86 84 lub 512 332 491, od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-15:00.

  • Punkt Pobrań jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-10:00
  • Po odbiór wyników zapraszamy od godziny 12:00, minimum 2 dni po wykonaniu badań

 

Mając na uwadze zdrowie Twoje oraz Twoich najbliższych, stworzyliśmy starannie dobrane pakiety badań laboratoryjnych dostosowane do płci, wieku oraz potrzeb zdrowotnych, które można wykonać u nas w bardzo korzystnych cenach. Pakiety można sprawdzić tutaj.